Базові заклади ІІІ туру


Базові заклади для проведення ІІІ (заключного) туру
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
у номінації «Фізична культура» 


Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради
Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної
педагогічної освіти» Запорізької обласної ради (КЗ «ЗОІППО» ЗОР) – науково-методичний освітянський заклад області, якому у квітні 2018 року виповнилося 79 років (1 квітня 1939 року дата створення Інституту).
За час плідної діяльності інститут утвердився як самобутній і творчий навчальний, науково-методичний та інноваційний заклад підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, визнаний серед аналогічних обласних освітянських осередків України.
У 1945 році на етапі повоєнного відродження в інституті працювало 11 осіб без наукових звань і наукових ступенів. Сьогодні на 79-ому році свого існування (2018 рік) на 9 кафедрах та в 4 науково-методичних центрах, 4 науково-дослідних лабораторіях нараховується 83 науково-педагогічних працівників й 28 методистів, з яких 1 заслужений учитель України, 3 заслужених працівників освіти, 5 докторів наук, 5 професорів, 45 кандидатів наук, 47 доцентів, 5 наукових співробітників лабораторій.
Очолює заклад виконуючий обов’язки ректора Казачук Анатолій Васильович, кандидат філософських наук, доцент.
Адреса: вул. Незалежної України, 57-А, Запоріжжя
Сайт: «Запорізький обласний інститут післядипломної освіти» http://www.zoippo.zp.ua/


 
Комунальний вищий навчальний заклад «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради (КВНЗ «ХОРТИЦЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ» ЗОР)
Хортицька національна академія є базовим закладом у Запорізькому регіоні із створення компетентнісно спрямованого освітньо-реабілітаційного простору, що забезпечує безперервність і наступність освіти, комплексної реабілітації (медичної, соціальної, психологічної, педагогічної), соціальної інтеграції та розвитку життєвої компетентності дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я з першого року життя до здобуття вищої освіти.
Структура закладу: факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи; факультет мистецтва та дизайну; підрозділи, що забезпечують практичну підготовку студентів: обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів і загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів.
Досягнення Хортицької національної академії: системне впровадження інноваційних реабілітаційних методик і технологій для дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я: іпотерапії, каністерапії, технології реабілітації мистецтвом, проективно-рефлексивної технології навчання та ін. У закладі функціонує народний реабілітаційний театр «Інклюзив». Впродовж 10 років поспіль на базі закладу проводиться Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху».
Успішною є інноваційна діяльність закладу як інформаційно-ресурсного центру з проблем комплексної реабілітації, розвитку життєвої компетентності та інклюзивної освіти вихованців і студентів з обмеженими можливостями здоров’я. За результатами експериментальної діяльності науково-педагогічними працівниками закладу підготовлено і видано більше 700 наукових публікацій.
Науково-педагогічною громадою України визнана Наукова школа педагогіки і психології життєтворчості особистості, що сформувалася в Хортицькій національній академії. Заклад має численні перемоги у престижних освітянських конкурсах і виставках: конкурсі з тематичних номінацій VІI та VIIІ міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти», Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій, всеукраїнських конкурсах «Школа майбутнього», «Школа ХХІ століття», «Директор школи».
Підтвердженням плідних здобутків експериментальної діяльності закладу є надання йому у 2007 р. статусу інноваційного, в 2010 р. – статусу національного навчально-реабілітаційного центру, а в 2015 р. рішенням Запорізької обласної ради заклад переведено в нову функціональну якість – національну навчально-реабілітаційну академію, в якій талановита молодь з обмеженими можливостями здоров’я зможе здобувати сучасну вищу освіту на першому (бакалаврському), другому (магістерському) та третьому (освітньо-науковому) рівнях.
Ректор закладу – Нечипоренко Валентина Василівна, доктор педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України, кавалер орденів княгині Ольги ІІ ступеня, «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня.
Адреса: Наукове Містечко, 59, Запоріжжя
Сайт: «Хортицька національна академія» http://khnnra.com.ua/uk/
   
Запорізька гімназія №107 Запорізької міської ради Запорізької області

Гімназія працює з 1991 року. В закладі освіти діє семестрова й парна системи навчання; запроваджено поглиблене вивчення окремих предметів за навчальними профілями: філологічний, математичний, суспільно-гуманітарний, інформаційно-технологічний.
Гімназія має триступеневу організаційну структуру: І ступінь – спеціалізована початкова школа з поглибленим вивченням англійської мови, ІІ ступінь – 5-9 класи гімназії, ІІІ ступінь – 10-11 класи гімназії. Така структура забезпечує науково-теоретичну, загальнокультурну підготовку обдарованих і здібних дітей, дотримання принципів наступності, системності, диференціації та індивідуалізації освітнього процесу.
Педагогічний колектив гімназії – 86 вчителів-професіоналів високого рівня та творчого потенціалу.
Учні гімназії мають значні досягнення в творчих конкурсах та змаганнях різного рівня, в олімпіадах, МАН. Вони щороку перемагають у Міжнародному конкурсу FLEX та здобувають право на навчання в США.
У гімназії 48 навчальних кабінетів, оновлених сучасною аудіо-, відео-, інформаційно-комунікаційною технікою, мультимедійними засобами.
Для занять фізичною культурою та спортом в закладі 2 спортивні зали, майданчики для баскетболу, волейболу та майданчики з трьома футбольними полями, відсипаними біговими доріжками, яма для стрибків у довжину, смуга перешкод, тенісні столи.
Директор гімназії – Ємельянова Галина Вікторівна, магістр управління навчальних закладів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Відмінник освіти України.
Адреса: просп. 40-річчя Перемоги, 59, Запоріжжя
Сайт: «Планета 107» http://planeta107.zp.ua/

1 коментар:

  1. Найкращі навчальні заклади України! Міцна й надійна команда професіоналів! Справжні друзі! Низькій уклін Вам, Колеги.

    ВідповістиВидалити