Номінація "Захист Вітчизни" (2019)

Інформація про розподіл учасників зонального туру номінації «Захист Вітчизни»

Учасники заочного етапу ІІ туру конкурсуРЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ
«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019» В НОМІНАЦІЇ
«ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ».
Завершено заочний етап обласного туру «Учитель року – 2019»
Компетентне журі оцінило фахове володіння конкурсантами різними формами та методами навчання, вміння конкурсантів мотивувати та активізувати навчальну діяльність учнів, уміння використовувати сценарії типових ситуацій, які виникають під час ведення бойових дій, виникненні надзвичайних ситуацій, дотримання статутів ЗС України в межах програми предмета «Захист Вітчизни», володінні військовою термінологією.
Військові керівники і здобувачі освіти під час проведення уроку були у військовій формі, що відповідно дисциплінує та демонструє статутні взаємовідносини між учасниками освітнього процесу. Уроки розпочиналися із шикування, доповіді командира відділення та Гімну України. Під час проведення уроків конкурсанти значну увагу приділяли військово-патріотичному і моральному вихованню підростаючого покоління.
Всі етапи уроку були витримані. Але конкурсантам необхідно звернути увагу на хронометраж уроку, реалізацію міжпредметних зав’язків і формуванню предметних компетентностей.
Усі учасники конкурсу продемонстрували високий рівень військової та методичної майстерності, уміння зацікавити предметом.
До відбіркового етапу другого (обласного) туру конкурсу «Учитель року - 2019» відібрано чотири учасники: Голованов Ю.В., Заярський О.В., Соколовський М.В., Прусенко М.В., які будуть демонструвати власні педагогічні здобутки.
Бажаємо учасникам конкурсу повірити у свої сили, нерозкриті резерви і скористатися шансом, заявити про себе як про відважну, фахово компетентну, творчу особистість.
Велика подяка членам фахового журі за професіоналізм та об’єктивність!
Запрошуємо до відбіркового етапу другого (обласного) туру конкурсу «Учитель року - 2019» в номінації «Захист Вітчизни» 31.01. 2019 року з 10.00 до 15.00 до Комунального закладу Запорізький обласний ліцей-інтернат «Захисник» Запорізької обласної ради.
В програмі:
1. Тестування фахової майстерності.
2. Практична робота з фахового предмета.
Успіхів і натхнення Вам, шановні конкурсанти!
Хай переможе найкращий військовий керівник.
Заступник голови журі Корицький Віктор Григорович
Заочний етап
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Відеозапис уроку» 

31.01.2019 р. на базі КЗ Запорізький обласний ліцей «Захисник» ЗОР пройшов обласний відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року -2019” з номінації «Захист Вітчизни». До участі було запрошено четверо переможців зонального етапу, однак, взяли участь троє (один учасник захворів).
В програмі відбіркового етапу:
1. Тестування фахової майстерності (40 тестів).
2. Практична робота з фахового предмета.
Конкурсанти показали свою професійну майстерність: показ, демонстрацію, вправи, формування знань, умінь і навичок. Під час проведення занять учасники конкурсу використовували презентації, відеоматеріали, роздатковий матеріал. Ліцеїстам сподобалися практичні заняття. Відбірковий етап був організований на високому рівні, що дало змогу конкурсантам якісно розкрити поставлені завдання. Учасників, які брали участь у відбірковому етапі, запрошено на підсумковий етап другого (обласного) туру, який відбудеться 26-28 лютого 2019 року.
Дякуємо конкурсантам за творчий підхід у виконанні завдань та бажаємо успіхів в підсумковому етапі.
Респект членам журі за виваженість в оцінюванні учасників та керівництву КЗ Запорізький обласний ліцей «Захисник» (начальник ліцею, полковник запасу Стрельников М.В.; начальник навчальної частини, полковник запасу Кулька Р. М.) за сприяння у проведенні заходу.
Відповідальний за номінацію Корицький В. Г.
Відбірковий етап
Протокол оцінювання конкурсного випробування "Тестування з фахової майстерності"
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Практична робота»

Підсумковий етап
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Проект»
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Методичний практикум»
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Урок»
Рейтинговий лист заочно-відбіркового етапуНемає коментарів:

Дописати коментар