Нарада з представниками фахових журі 7.11.2019


Для представників фахових журі першого (зонального) та другого (обласного) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» 7 листопада 2019 року на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради було проведено організаційно-методичну нараду «Особливості оцінювання матеріалів учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у Запорізькій області».
З вітальним словом до учасників звернулась заступник голови оргкомітету, проректор з науково-методичної роботи О.В.Варецька, яка наголосила на обовʼязковості дотримання Етичного кодексу учасника конкурсу.
У межах цієї зустрічі під час виступу координатора конкурсу в Запорізькій області Т.М. Бабко (доцента кафедри менеджменту освіти та психології) обговорено провідні функціональні обовʼязки обраних членів журі, графік проведення конкурсних етапів і терміни здачі звітної документації, відмінності бальної та рейтингової систем оцінювання тощо.
Відповідальними за проведення конкурсу у різних номінаціях докладно розкрито особливості оцінювання різних конкурсних випробувань зонального туру. 
Фотоальбом

Інструкція по роботі в дистанційній платформі КЗ «ЗОІППО» ЗОР «Освітнє середовище Запорізького регіону» для представників журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у Запорізькій областіНемає коментарів:

Дописати коментар