"Географія" : поради


Готуємось до конкурсу!
 
Готуємось до тестування!

Завдання конкурсу «Учитель року – 2014» в номінації «Географія» : тести з географії // Географія та економіка в рідній школі. - 2014. - № 10. - С. 9-15.
Задачі з географія [Електронний ресурс] // География : сайт. – Режим доступу : http://geographer.com.ua/content/zadachi-z-geografiyi, вільний. – Назва з екрану.
Надано різні задачі з географії із розв’язками, завдання ЗНО аналогічні тестам для учасників конкурсу «Учитель року».
А також:
Гілецький Й. Р. Географічні задачі та їх розв’язування / Й. Р. Гілецький. – Вид. 3-тє, виправл. – Тернопіль: Мандрівець, 2018. – 136 с.
У посібнику розкрито деякі основні географічні закономірності, на яких ґрунтуються задачі, подано короткий опис особливостей задач цього змістового блоку, розв’язки типових і складних задач із теми, а також добірку задач для розв’язування з відповідями до них.
Пропоновані задачі є авторськими. Вони розраховані на використання доступного учням математичного апарату, поділені на чотири розділи, а розділи ще на декілька тем. Усього в посібнику подано 40 задач з розв’язками і 90 для розв’язування.
Опрацювання посібника дасть змогу учням впевнено впоратися із задачами на різних етапах географічних олімпіад, а також із міні-задачами у тестах для незалежного оцінювання навчальних досягнень вступників до вищих навчальних закладів. Для учнів, які хочуть поглибити свої знання з географії , вчителів географії, студентів.
Шматько О. В. Повний курс географії в тестах : енциклопедія тестових завдань / Шматько О. В., Вовк В. Ф. – К. : Ранок, 2018. – 448 с. 
Видання являє собою збірник завдань із географії і містить усі основні типи завдань, які використовуються під час державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання згруповані за темами шкільного курсу географії у 6-10 класах та порядку їх вивчення.
У посібнику наведено правильні відповіді до всіх завдань. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та вчителів географії. 
Можна замовити електронну версію у захищеному форматі PDF за посиланням: www.ranok.in.ua/product_34723.htm
Учасникам першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»
Особливості проведення тестування
Тестування з фахової майстерності відбудеться 5 грудня 2018 року на платформі Освітнього середовища Запорізького регіону (режим доступу: https://ele.zp.ua/moodle/).
Критерії та показники оцінювання тестування в номінаціях:  «Основи здоровʼя», «Французька мова», «Захист Вітчизни», «Географія»;
Критерії та показники оцінювання конкурсного випробування «Урок» в номінації «Географія».
Критерії та показники оцінювання конкурсного випробування «Дослідження» в номінації «Географія».

Немає коментарів:

Дописати коментар