Номінація "Французька мова" (2019)
Учасники заочного етапу ІІ туру конкурсу

РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ
 «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019» В НОМІНАЦІЇ 
«ФРАНЦУЗЬКА МОВА»
Заочний етап 
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Відеозапис уроку» 

УЧИТЕЛЬ РОКУ 2019: вчителі французької мови пройшли відбіркові випробування
31 січня 2019 року стало визначним днем для 10 вчителів французької мови Запорізького регіону. У Запорізькій гімназії №50 відбувся відбірковий етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Французька мова». Перед учасницями постали досить серйозні виклики: пройти «Тестування з фаху» та провести засідання дискусійного клубу в межах конкурсного випробування «Практична робота».
Під час тестування досвідчені фахівці продемонстрували свої знання з лінгвокраїнознавства, лексики та граматики французької мови. Найбільш динамічним випробуванням стало проведення обговорень у форматі дискусійного клубу, під час яких кожна з учасниць мала змогу запропонувати свою тему та цікаві методичні доробки. Це було справжнім марафоном професійної майстерності, який пройшов з повним зануренням у франкомовне спілкування. Дух суперництва не завадив учасницям підтримувати одна одну, активно беручи участь в роботі дискусійного клубу. Плідний обмін думками та професійними навичками дав кожному можливість показати себе якнайкраще та розкрити свій власний потенціал.
За результатами другого туру в наступний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», який відбудеться наприкінці лютого, пройшли 5 найсильніших учасниць: О.С. Нестерова (Запорізька гімназія №71), Т.М. Кравченко (Дніпрорудненська гімназія «Софія» Василівської ради), Т.Г. Штепа (Запорізька гімназія №50), Т.І. Лебеденко (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97), Н.А. Тоцька (Запорізька гімназія № 50).
Усім учителям, хто брав участь у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Французька мова», зичимо натхнення, творчої енергії, упевнено йти до нових вершин і перемог! 
Голова фахового журі Тарасюк І.В.
Відбірковий етап
Протокол оцінювання конкурсного випробування "Тестування з фахової майстерності"
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Практична робота» 
Підсумковий етап 
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Проект» 
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Методичний практикум» 
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Урок» 
Рейтинговий лист заочно-відбіркового етапу
 

Немає коментарів:

Дописати коментар