"Французька мова" (2019)
Учасники заочного етапу ІІ туру конкурсу
РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ
 «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019» В НОМІНАЦІЇ 
«ФРАНЦУЗЬКА МОВА»
Заочний етап 
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Відеозапис уроку»
УЧИТЕЛЬ РОКУ 2019: вчителі французької мови пройшли відбіркові випробування
31 січня 2019 року стало визначним днем для 10 вчителів французької мови Запорізького регіону. У Запорізькій гімназії №50 відбувся відбірковий етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Французька мова». Перед учасницями постали досить серйозні виклики: пройти «Тестування з фаху» та провести засідання дискусійного клубу в межах конкурсного випробування «Практична робота».
Під час тестування досвідчені фахівці продемонстрували свої знання з лінгвокраїнознавства, лексики та граматики французької мови. Найбільш динамічним випробуванням стало проведення обговорень у форматі дискусійного клубу, під час яких кожна з учасниць мала змогу запропонувати свою тему та цікаві методичні доробки. Це було справжнім марафоном професійної майстерності, який пройшов з повним зануренням у франкомовне спілкування. Дух суперництва не завадив учасницям підтримувати одна одну, активно беручи участь в роботі дискусійного клубу. Плідний обмін думками та професійними навичками дав кожному можливість показати себе якнайкраще та розкрити свій власний потенціал.
За результатами другого туру в наступний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», який відбудеться наприкінці лютого, пройшли 5 найсильніших учасниць: О.С. Нестерова (Запорізька гімназія №71), Т.М. Кравченко (Дніпрорудненська гімназія «Софія» Василівської ради), Т.Г. Штепа (Запорізька гімназія №50), Т.І. Лебеденко (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97), Н.А. Тоцька (Запорізька гімназія № 50).
Усім учителям, хто брав участь у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Французька мова», зичимо натхнення, творчої енергії, упевнено йти до нових вершин і перемог! 
Голова фахового журі Тарасюк І.В.
Відбірковий етап
Протокол оцінювання конкурсного випробування "Тестування з фахової майстерності"
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Практична робота» 
Підсумковий етап
Закінчився перший день підсумкового етапу другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Французька мова».
Участь у психологічному тренінгу «Знайомство» надала можливість вчителям французької мови розширити коло своїх однодумців, спілкування з якими збагачує інформаційно й духовно, щодо край важливо під час викладання предмета, поділитися думками про реформування шкільної освіти та замислитися про майбутнє нашої школи.
Презентація конкурсного випробування «Проект» засвідчила розмаїття тих освітніх проблем, які цікавлять і, одночасно, турбують наших вчителів французької мови. Це: і підвищення престижу французької мови, і формування життєвих компетентностей на уроках французької мови, і мотивація до вивчення мови, і проблеми від’їзду молоді за кордон. Всі ці теми вчителі намагалися висвітлити у своїх проектах.
Попереду ще два дні випробувань.
Найголовніший, на думку вчителів, УРОК. Сподіваємось, що він пройде теж на підйомі.
Член Оргкомітету Халемендик Н.П.
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Проект» 
27.02.2019, другий день конкурсу
Можна констатувати про те, що перебіг конкурсу вже сягнув передостаннього дня.
Яким же видався цей день для наших чарівних пані – учасниць конкурсу, найкращих вчительок французької мови Запорізького регіону?
Перша половина дня була дуже напруженою. За умовами конкурсу необхідно було підготувати поурочне планування в класах і за темами, визначеними в результаті жеребкування.
Після оцінювання передостаннього випробовування можна вже робити прогнози щодо переможців. Але не будемо порушувати інтригу і дочекаємось найголовнішого в конкурсі – УРОКУ!
Чергове жеребкування та візит до Запорізької гімназії № 50 Запорізької міської ради Запорізької області визначили класи, у яких будуть проведені уроки та їхню послідовність.
Наберемося терпіння для щирого привітання переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» як у номінації «Французька мова» так і всіх інших!
Член оргкомітету Халемендик Н.П.
 Третій день конкурсу «Учитель року - 2019»
У Запорізькій гімназії № 50 Запорізької міської ради Запорізької області зранку, навіть раніше зазначеного часу, зібрались як члени журі так і учасники конкурсу. Емоції перевищували всі допустимі межі, адже від результатів сьогоднішнього дня залежить підсумок всього конкурсу. Хвилювалися всі: журі, конкурсанти, директор, вчителі гімназії, учні класів, у яких відбулися конкурсні уроки.
Конкурсанти мали продемонструвати свої вміння у проведенні занять з незнайомими дітьми, встановити з ними контакт, враховуючи їх вікові та індивідуальні особливості, зробити їх однодумцями, які спрямовують зусилля на спільну справу й досягти очікуваних від цього уроку результатів.
Діапазон, отриманих після жеребкування тем, охопив майже всі програмні сфери спілкування. Найважче виявилося тим, хто проводив уроки першим і останнім. На уроках мала лунати лише французька мова!
Дуже шкода, що французька мова поступово втрачає кількість своїх прихильників, зменшується кількість тих, хто її вивчає. Попри це, Запорізька область має кваліфікованих, знаючих і люблячих свою справу, вмотивованих вчителів. І результати конкурсу в номінації «Французька мова» тому – підтвердження!
Член оргкомітету Халемендик Н.П.
Зведена відомість оцінювання конкурсного випробування «Урок» 
Фотоальбом: Урок французької

Немає коментарів:

Дописати коментар